Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Aktuality

Webinář: Hodnocení kvality modelu (29.9.2015)


Nenechte si ujít úterní živý přenos vzdělávacího semináře, který je zaměřen na budování vysoce kvalitních datových modelů.

V tomto vzdělávacím semináři se dozvíte, jak snadno vytvářet vysoce kvalitní datové modely a zabránit tím pracovat se zkreslenými výsledky. Seminář zprostředkuje postřehy, které vám pomůžou zajistit přesnost  průběhu celého procesu vytváření prediktivních modelů. Naučíte se osvědčeným postupům pro přípravu dat, transformaci proměnných, redukci dimenzí, hodnocení kolinearity a dalším.

Po absolování semináře budete moci snadno a rychle:
  • vyhodnotit kvalitu svých datových modelů
  • pochopit různé statistické předpoklady za pomocí rozličných metodik
  • používat křížové ověřování, grafické i číslené hodnocení ke zvýšení přesnosti
Přednášející, Nuno Antonio, přichází z oboru zabývajcí se analýzou dat. Svou kariéru začal jako výzkumný pracovník, zabýval se projekty v oblasti ochrany ovzduší a papírenského průmyslu. Později pracoval jako konzultant pro dolování dat a textu v oblastech, jako je výroba, bezpečnost, marketing a zdravotnictví. Působil deset let v americké společnosti StatSoft, předtím než byla začleněna v roce 2014 pod křídla společnosti Dell, kde zastávál roli regionálního manažera pro Španělsko, Portugalsko a později i Jižní Ameriku. Nyní, se sídlem v Londýně, je Nuno senior pre/post sales manager pro Dell v regionu EMEA.

Pro účast na semináři se prosím registrujte na této adrese: https://software.dell.com/event/evaluating-model-quality890741/

Seminář je veden v anglickém jazyce.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2021 StatSoft CR s.r.o.