Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Aktuality

Logo StatSoft větrem ošlehané / CIO Business World Cup 2012


Stejně jako předchozích sedm let, odehrávala se i letos koncem léta v Chorvatsku soutěž nesoucí název IT Regatta. My jsme byli již potřetí partnerem akce, která tento rok probíhala v přímořském městě Kaštela.

Logo StatSoftu provázelo týmy jachtařů složených z významných IT společností po dobu čtyř dnů téměř neustále, tedy během rozjížděk, v průběhu ostrých závodů, tak i na závěrečných oslavách.

Lodě byly obsazeny šesti až devítičlennými posádkami. Vítězem první kategorie se stal společně se zkušeným kapitánem tým F5 - IT agility, s HP v těsném závěsu.  Ve druhé kategorii zvítězil tým Check point.

Nouze nebyla o perné chvíle ani dramatické okamžiky závodu. Nechyběly ani nečekané zvraty. Všichni zástupci oboru IT se sportovním duchem se ale s větrem nakonec dobře poprali, všichni dorazili do cíle a úspěch oslavili na pražské after party.  I zde se objevilo, jakožto partnera, logo naší společnosti. Tentokrát jej však již neomývaly žádné vlny, ani se nehoupalo ve větru :)

Statistika tedy úspěšně prorazila vlny, a s logem StatSoft  vyplují s velkou pravděpodobností lodě na moře i příští rok.


Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2021 StatSoft CR s.r.o.