Přejít na navigaci (přeskočit obsah)
Kurzy & Školení

Kurzy & Školení

Cílem naší výukové činnosti je seznámit vás s použitím a možnostmi nástrojů STATISTICA a doporučit takové statistické postupy a funkcionality STATISTICA, které vám umožní správně a efektivně analyzovat vlastní data.

Naše zkušenosti ukazují, že absolvováním kurzu si osvojíte používání softwaru mnohem rychleji než metodou pokus - omyl. Školení zahrnují statistickou teorii i aplikační know-how.

Kromě nabízených specializovaných kurzů pořádáme i kurzy na klíč u zákazníka. 

KONTAKTUJTE NÁS S VAŠIMI KONKRÉTNÍMI POŽADAVKY A PŘÁNÍMI! Rádi vám výjdeme vstříc.
Kontakt na nás: info@databon.cz


Aktuální přehled kurzů najdete na našem webu datova-akademie.cz 

Analýzy & Konzultace

Analýzy & Konzultace

Konzultace i analýzy poskytujeme na základě individuálních potřeb zákazníka. Snažíme se být nápomocni jak v technických otázkách zvládnutí programu STATISTICA, tak při výběru vhodných statistických postupů pro řešení konkrétních problémů. Zatímco během konzultací Vám poskytneme rady a doporučení pro analýzu Vašich dat a osvojíte si správný postup analýzy ve STATISTICA, v případě analýz nabízíme kompletní zpracování zákaznických dat a vytvoření požadovaných výstupů (prezentace, protokol nebo zpráva, grafy a další).


Programování

Programování

Součástí software STATISTICA je pokročilé vývojové prostředí jazyka STATISTICA Visual Basic, které rozšiřuje možnosti standardního Microsoft Visual Basicu o více než 10 000 nových funkcí. Není proto problém rozšířit software STATISTICA o nové funkcionality vytvořením maker či uživatelských dialogů, které lze implementovat a spouštět i z jiných .NET kompatibilních aplikacích. Pro tyto účely nabízíme služby našich programátorů, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti a pomohou Vám zautomatizovat rutinní analýzy a opakované činnosti či vytvořit funkcionalitu, kterou ve STATISTICA postrádáte. 

Customizace na míru

Customizace na míru

Nevyhovuje vám žádná z nabízených variant? Máte speciální požadavky pro nasazení softwaru STATISTICA? Potom vám vytvoříme řešení na míru, které zohlední specifika při implementaci softwaru ve vaší společnosti.


Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2024 StatSoft CR s.r.o.