Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Unikátní vlastnosti

Řešení obsah

Mezi unikátní vlastnosti produktů řady STATISTICA patří:

  • šíře a obsáhlost implementace analytických procedur
  • nedostižný rozsah, kvalita a flexibilita grafických nástrojů integrovaných se všemi výpočetními procedurami
  • výkonné a přívětivé uživatelské prostředí
  • vestavěný jazyk STATISTICA Visual Basic, který je úplnou implementací standardního jazyka Microsoft Visual Basic, doplněnou o více než 10,000 nových funkcí. Tím tento jazyk představuje jedno z nejrozsáhlejších vývojových prostředí
  • široký výběr nejpokročilejších softwarových technologií, které přispívají k prakticky neomezené kapacitě, vysokému výkonu (rychlost, odezva) a flexibilitě systému STATISTICA

Jednou z nejvýznačnějších vlastností produktů řady STATISTICA je skutečnost, že použití moderních technologií umožňuje i nezkušeným uživatelům přizpůsobit si celý systém svým vlastním představám. Prakticky každý aspekt systému lze modifikovat podle vlastních potřeb, včetně procedur obsluhujících uživatelské rozhraní. Stejnou verzi programu STATISTICA může provozovat:

  • Začátečník provádějící běžné činnosti při použití implicitních dialogů pro spouštění analýz (které obvykle obsahují pouze několik málo srozumitelných tlačítek) nebo dokonce při přístupu k prostředkům STATISTICA prostřednictvím běžného internetového prohlížeče.
  • Zkušený analytik, profesionální statistik a pokročilý vývojář, který může zabudovávat kteroukoliv z vysoce optimalizovaných procedur systému STATISTICA (více než 11 000 funkcí) do vlastních aplikací nebo výpočetních systémů při použití objektově orientovaných a internetově orientovaných softwarových technologií.

Unikátní řada uznání

  • V tomto souhrnu se vyskytuje mnoho pochvalných slov, ale tato hodnocení nejsou pouze subjektivním vyjádřením názorů výrobce. STATISTICA se vyznačuje něčím, co objektivně podporuje tato hodnocení, něčím, s čím se nemůže pochlubit žádný konkurenční produkt.
  • Řada produktů STATISTICA získala nejvyšší hodnocení ve všech publikovaných nezávislých srovnávacích studiích, v nichž byla posuzována, již od svého prvého uvedení na trh v roce 1993. V celé historii softwarového průmyslu se jen velmi málo produktům - v kterékoliv kategorii - podařilo dosáhnout podobného uznání.

Architektura COM a SOAP, špičkové technologie

  • STATISTICA je založena na architektuře COM a SOAP a špičkových technologiích, které se obvykle nevyskytují v takových aplikacích, jako je software pro analýzu dat. Výsledkem je funkčnost a použitelnost, které v současnosti nemůže nabídnout žádný konkurenční produkt.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2024 StatSoft CR s.r.o.