Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 29/04/2014

Úvodník

Vážení obchodní přátelé,
v tomto čísle Vás seznámíme s důležitým tématem analýzy síly testu, s cílem těchto analýz a praktickou ukázkou v modulu STATISTICA Analýza síly testu. Dále Vás čeká novinka ve verzi STATISTICA 12 a pravidelná soutěž o voucher na kurz. Tentokrát je toho ke čtení trochu méně, alespoň tedy máte o to více času na zmiňovanou velmi zajímavou kreslící soutěž!

Technické oddělení StatSoft CR

ilustration

Analýza síly testu

Do studie jste vzali mnoho pokusných zvířat, máte radost, že jste prokázali pozitivní účinky látky. Opravdu jste museli vystavovat tolik zvířat tak nebezpečné nemoci, nestačilo by jich méně? Bez analýzy síly testu budete jen těžko hledat argumenty.


Novinky STATISTICA 12: Vyhledávání funkcionalit

Nemůžete občas v meníčkách softwaru najít určitou analýzu, ale víte, že tam je? Zkuste funkcionalitu Feature Finder.


Soutěž: „Co skrývají funkce“

„Ty Vaše hry jsou nějaké vypečené, já nehraju.“ Neptáme se na to, z kterého večerníčku je předcházející věta, ptáme se, co je na našem obrázku! Tak jednoduché to je, nebo není? Zadání je k dispozici zde.


Analýza síly testu tajemství zbavená

Pokud jste shledali článek o analýze síly testu jako užitečný pro Vaši praxi, pak nejrychlejším, nejpohodlnějším a zároveň velmi efektivním způsobem, jak získat další odborné znalosti na toto téma, je navštívit kurz Analýza síly testu ve STATISTICA. Kurz se koná již 16.5.2014. V květnu lze také navštívit populární kurz Časových řad a predikcí. Více naleznete v kalendáři kurzů.Předchozí vydání newsletteru naleznete zde.


Vydává: StatSoft CR s. r. o., Ringhofferova 115/1, Praha 5 – Zličín, e: info@statsoft.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statsoft.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2023 StatSoft CR s.r.o.