Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 26/11/2012

Úvodník

Vážení obchodní přátelé,
stejně tak jak pestré jsou barvy podzimu, tak i náš nový newsletter je pestrý svými tématy. Rádi bychom vás jeho prostřednictvím seznámili s našimi aktivitami na pomoc strádajícím zemím a s případovou studií, která popisuje implementaci software STATISTICA ve společnosti Česká rafinérská. Také se bez nostalgie ohlédneme za létem, kdy jsme se v rámci sponzoringu účastnili závodů v jachtingu – IT Regatta.

Michaela Modálková, jednatel StatSoft CR

ilustration

Česká rafinérská plánuje, modeluje a kontroluje…

Pro sledování kvality ropných produktů, které pro tuzemský a zahraniční trh vyrábí, používá nyní společnost Česká rafinérská software STATISTICA. Navíc plánuje intenzívnější nasazení neuronové sítě a slibuje si od tohoto kroku výrazněji snížit své náklady. Detailní informace vám nabízíme zde: Případová studie – Česká rafinérská.


Logo StatSoft na netradičních místech

Osmý ročník soutěže CIO Business World Cup 2012 byl pro nás třetím, kterého jsme se jako sponzor účastnili. Krátké ohlédnutí za tímto eventem přinášíme i vám prostřednictvím aktuality proložené fotografiemi. Videopozvánku na příští ročník pak naleznete přímo zde: IT & Business Regatta 2013.

Pomoc Řecku, Portugalsku a Španělsku

Přicházíme s vlastním řešením, jak výše zmíněným evropským zemím pomoci v jejich nesnadných okamžicích a současně vyzýváme k účasti na této iniciativě. Aktuálně tedy spouštíme program, který nabízí zdarma Enterprise Business Analytics software jako pomoc „postiženým“ národům. Zajímá-li vás tato ambice podrobněji, přečtěte si Otevřený dopis ředitelům softwarových společností.


Školení a kurzy pro nejbližší období

A protože se konec tohoto a počátek nového roku nezadržitelně blíží (mimochodem, snad jste neuvěřili, že se s koncem roku blíží i konec světa? :)), připravili jsme pro vás 9 zcela nových kurzů. Tady jsou: Nové kurzy 2013.Předchozí vydání newsletteru naleznete zde.


Vydává: StatSoft CR s. r. o., Ringhofferova 115/1, Praha 5 – Zličín, e: info@statsoft.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statsoft.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2023 StatSoft CR s.r.o.