Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 26/02/2016

Úvodník

Vážení obchodní přátelé,

v tomto čísle:

  • Gartner Magic Quadrant
  • Čtvrtý díl série na téma Statistica a programování
  • Víte, co jsou stavy případů?
  • Soutěž o kurz zdarma


Tým Dell Statistica

ilustration

 

Statistica mezi lídry

Pokud se pohybujete v oblasti pokročilé analytiky, pak pro Vás bude důležitou zprávou, že pro rok 2016 společnost Gartner identifikovala Dell jako lídra v Gartner Magic Quadrant pro pokročilé analytické platformy! Chcete se dozvědět více? Máte jedinečnou šanci získat svou kopii reportu od Gartnera, kde najdete přehled o inovacích a trendech v oblasti pokročilé analytiky a také závěry, proč byl Dell hodnocen tak pozitivně.


 

Úpravy maker

Pokračujeme v sérii programování ve Statistice. Dnešní již čtvrtý díl se zabývá popisem nejdůležitějších příkazů nahrávaných maker, jejichž pochopení Vám pomůže při upravování skriptů pro Vaše vlastní potřeby.


 

Co jsou to stavy případů?

Možná se Vám již povedlo vykouzlit jakési symboly v šedém poli u názvu případů. V tomto článku si shrneme, co dané symboly znamenají a k čemu se nám mohou hodit.


 

Soutěž: Trocha programování

Máme zde krátký zdrojový kód, nicméně nám nedělá to, co by měl. Pomůžete nám odhalit, co do kódu doplnit, aby fungoval tak, jak má? Zadání je zde spolu s odpovědí na minulou otázku, kde jste tipovali, který den v týdnu se Statistica instalovala nejčastěji a nejméně často.


 

Nejbližší kurzy

Nejbližší kurzy:

Termíny ostatních kurzů naleznete v kalendáři kurzů.


 


Předchozí vydání newsletteru naleznete zde.


Vydává: Dell software, V Parku 2325/16, 148 00 Praha 11 - Chodov, e: info@statistica.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statistica.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2023 StatSoft CR s.r.o.