Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 20/11/2015

Úvodník

Vážení obchodní přátelé,

v tomto čísle:

  • Druhý díl série na téma Statistica a programování
  • Praktický návod pro pokročilou vizualizaci
  • Soutěž o kurz zdarma

Technické oddělení Dell Statistica

ilustration

 

Programujeme v softwaru Statistica

Druhý díl programovací série článků, který Vám ukáže, jak volat procedury, jak předávat hodnoty proměnných a v neposlední řadě jak používat cykly… Pusťte se s námi do vlastních skriptů v softwaru Statistica.


 

Barvíme data

V tomto článku Vám představíme zajímavou, oblíbenou a velmi užitečnou funkcionalitu, která umožňuje vnést do grafických analýz nový úhel pohledu.


 

Soutěž: Nahraďte nuly

Dokážete v softwaru nahradit konkrétní číslo chybějící buňkou? Jestli ano, tak do toho. Kromě otázky zde naleznete také řešení naší soutěže z minula.


 

Kurzy

Prosinec se nezadržitelně blíží a s ním i další zajímavé kurzy. Jestli Vás navnadily články o programování, pojďte se naučit více! Navštivte náš kurz Statistica Visual Basic (2. 12. - 3. 12. 2015). S vyhodnocením mnoha kategorií a číselných proměnných Vám pomůže kurz Analýza rozptylu (7. 12. 2015). Dále bychom vypíchli kurzy Časových řad (30.11.-1.12.) a Analýzy přežití (15.12.). Termíny ostatních kurzů naleznete v kalendáři kurzů.


 


Předchozí vydání newsletteru naleznete zde.


Vydává: Dell software, V Parku 2325/16, 148 00 Praha 11 - Chodov, e: info@statistica.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statistica.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2022 StatSoft CR s.r.o.