Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 16/09/2015

Úvodník

Vážení obchodní přátelé,

v tomto čísle bychom Vás chtěli především informovat o vzniku nového statistického fóra okolo softwaru Dell Statistica. Určitě si však i v tomto čísle můžete s námi zasoutěžit a ukázat nám, jak efektivně dokážete pracovat v softwaru. Těšíme se na Vaši účast.


Technické oddělení Dell Statistica

ilustration

 

Nové statistické fórum

Jsme rádi, že Vás můžeme informovat o otevření nového statistického fóra. Budeme rádi, pokud zde budete psát Vaše otázky týkající se analytických problémů, volby specifických testů. Nebojte se psát také otázky, které se týkají analytických funkcionalit softwaru Statistica, interpretace výstupů ze softwaru apod. Fórum bude pravidelně monitorováno odborníky společnosti Dell, kteří na Vaše dotazy budou reagovat. Cílem je, aby analytické dotazy, zajímavé postřehy a užitečné postupy byly dále sdíleny a mohli je využívat ostatní uživatelé po celém světě.


 

Soutěž: „Nejméně kliknutí“

Všichni víme, že v softwaru Statistica je mnoho cest, jak se dostat ke stejnému výstupu. Dokážete najít tu nejkratší? V článku najdete i detailní řešení minulé soutěže, která se vám velmi líbila.


 

Kurzy

Kurzy jsou v plném proudu, z nejbližších kurzů doporučujeme:

Další termíny naleznete v kalendáři kurzů.


 


Předchozí vydání newsletteru naleznete zde.


Vydává: Dell software, V Parku 2325/16, 148 00 Praha 11 - Chodov, e: info@statistica.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statistica.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2024 StatSoft CR s.r.o.