Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 16/04/2013

Úvodník

Vážení obchodní přátelé,
věříme, že stejně tak jako jaro, které dlouho nepřicházelo, jste netrpělivě očekávali i náš obchodní newsletter. Tady je a my vám s ním přinášíme informace o Roku statistiky, seznámíme vás s novou případovou studií a tak jako tradičně, nabízíme zajímavý článek.

Michaela Modálková, jednatel StatSoft CR

ilustration

2013 je rokem statistiky

Vám, kterým se obor statistky stal povoláním, i vám, kteří jste skalními fanoušky této disciplíny jistě neuniklo, že letos slavíme Rok statistiky. My ve StatSoftu se aktuálně nacházíme ve fázi příprav konceptu, který by přinesl na statistiku jiný pohled a přiblížil tuto vědu více veřejnosti. O něco více se dozvíte v tiskové zprávě.


Unikátní zákazníci na našem webu

V sekci Naši zákazníci vám nově přinášíme ucelený přehled veškerých našich klientů. Pro přehlednost jsme je rozdělili dle oborů, ve kterých působí. Celý seznam se vám otevře na tomto místě.

VFN v Praze optimalizuje léčiva. Používá k tomu software od nás

Nenechte si ujít naši nejaktuálnější případovou studii. Dozvíte se, jak výrazně se software od StatSoftu podílí na individualizaci a optimalizaci léčiv určených pacientům Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a následně pak pacientům obecně. Svůj obrovský přínos má software také pro oblast akademické sféry, pregraduálního a postgraduálního výzkumu. Detaily naleznete zde: Případová studie - VFN. Sekci případových studií budeme pravidelně rozšiřovat také o zahraniční zkušenosti.


Pro vymáhání pohledávek je ideální nasadit Data Miner

Jak si povídají dvě finanční pohledávky...to by mohla být celkem zajímavá moderní pohádka. I tak, ale může odlehčeně začít seriózní článek, který jsme publikovali v odborném časopisu IT Systems. Dostal název „Data mining v procesu vymáhání pohledávek“ a pokud vás zajímá jeho celý obsah, naleznete jej zde.Předchozí vydání newsletteru naleznete zde.


Vydává: StatSoft CR s. r. o., Ringhofferova 115/1, Praha 5 – Zličín, e: info@statsoft.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statsoft.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2023 StatSoft CR s.r.o.