Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 10/04/2014

StatSoft se stal součástí společnosti Dell

Rádi bychom Vám oznámili, že se společnost StatSoft stala na konci března součástí společnosti Dell, konkrétně části Dell Information Management Group, jednoho z největších poskytovatelů „End-to-End“ Business Inteligence-BI (systémů pro podporu rozhodování) a analytických řešení.


StatSoft je tu stále pro vás

I nadále vás, naše zákazníky, budeme podporovat a na naší spolupráci se nic nemění. I nadále s vámi budeme spolupracovat prostřednictvím stávajících kontaktů, jak jste byli zvyklí a budeme i nadále usilovat o nejlepší a nejefektivnější zákaznický servis. Chceme vás ujistit, že kvalita našich služeb, ani zákaznická podpora, ke které jsme se zavázali, se nemění. Jsme si jisti, že se naopak díky silnému partnerovi, jakým je Dell, ještě zvětší rozsah i rychlost námi poskytovaných služeb.

Pokročilé analytické systémy End-to-End

Pro zákazníky společností StatSoft a Dell to znamená nové příležitosti a možnosti využití špičkových analytických technologií. Tyto špičkové technologie spolu s rychle narůstajícím objemem dat v každém odvětví pomohou uživatelům k získání a udržení vedoucí pozice v dané oblasti. Posláním obou firem je přeměnit valící se proud dat ve smysluplné a využitelné informace. Řešení StatSoftu v oblastech data miningu a prediktivního modelování Big data, dokážou společně s Dell data managementem a dalšími softwary, podporovaných mj. i platformou serverů x86, přinést analýzy Big data za cenu bezkonkurenční návratnosti investic.

Dell Software již nabízí celou řadu nástrojů pro správu dat a databází napříč strukturovaných a nestrukturovaných datových zdrojů, včetně produktů, jako je Toad Oracle, Toad SQL Server a Spotlight SQL Server Enterprise, stejně jako nástroje pro integraci dat jako SharePlex nebo Dell Boomi.

„Making the World More Productive“

Těšíme se zejména na široké možnosti, které se pro naše analytická řešení otevírají díky sdíleným zdrojům a díky spojení s Dell hardwarovými řešeními, ale také díky řadě nových partnerství v technologické oblasti s takovými společnostmi, jakými jsou SAP Hana, Oracle, Microsoft SQL a PDW nebo Cloudera.

Těšíme se na další společný růst s vámi, našimi zákazníky a děkujeme vám za vaši dosavadní podporu.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, dejte nám prosím vědět prostřednictvím těchto klíčových kontaktů:

* Technická podpora - e-mailem na support(at)statsoft.cz nebo tel. +420 233 325 006

* Prodej – e-mailem na obchod(at)statsoft.cz nebo tel. +420 233 325 006Vydává: StatSoft CR s. r. o., Ringhofferova 115/1, Praha 5 – Zličín, e: info@statsoft.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statsoft.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2023 StatSoft CR s.r.o.