Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 07/2012Úvodník

Vážení obchodní přátelé,
do ruky se vám nyní dostává první číslo Newsletteru společnosti StatSoft. Budeme jej pro vás připravovat pravidelně a dozvíte se v něm o novinkách, připravovaných seminářích a pro detailnější informace o tom, co vám náš software může konkrétně přinést, naleznete v každém našem čísle článek či případovou studii.

Michaela Modálková, jednatel StatSoft CR

ilustration

Text Miner v akci

Za účelem seznámit vás s konkrétním příkladem využití jednoho z našich nástrojů STATISTICA Text Miner, nabízíme vám přehlednou případovou studii. Jaké požadavky měla Česká kancelář pojistitelů a co jí nástroj pomáhá řešit? Vše se dozvíte zde: Případová studie ČKP.


Jak předvídat podvody a jak jim předcházet?

Na toto téma hovoří článek naší konzultantky Lenky Blažkové. Krom jiného se zde můžete dozvědět, jak případně odhalit podvodníky i ve vlastních řadách. Zde naleznete celý článek Fraud management.

Školení a kurzy pro nejbližší období

Chcete-li s dostatečným předstihem znát naši nabídku kurzů pro 2. pololetí tohoto roku, navštivte naše webové stránky, konkrétně sekci Kalendář kurzů.

Vydává: StatSoft CR s. r. o., Ringhofferova 115/1, Praha 5 – Zličín, e: info@statsoft.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statsoft.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2023 StatSoft CR s.r.o.