Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 06/08/2012
Úvodník

Vážení obchodní přátelé, právě jste obdrželi nové, aktuální číslo našeho Newsletteru. Všichni jsme se několikrát za život přesvědčili, že jak věci fungují, poznáme nejlépe z konkrétních příkladů. Proto vám také touto formou nabízíme zajímavé příklady, typu jak (u)řídit vaše kreditní riziko anebo kde všude se takzvané skóringové modely dají využít.

Michaela Modálková, jednatel StatSoft CR

ilustration

Efektivní řešení pro Komerční banku se jmenuje STATISTICA

Stejně tak jako všechno kolem nás, vyvíjí se i analytické procesy a na to je potřeba promptně reagovat. V některých případech postačí pouhý upgrade stávajícího softwaru, jinde s sebou tento úkol přináší i potřebu změny zastaralého hardwaru. Někdy se firma rozhodne k celkové konsolidaci veškerých dosud používaných nástrojů. Jak to konkrétně bylo v Komerční bance a jakou úlohu zde nyní hraje naše softwarová vlajková loď - analytický nástroj STATISTICA Enterprise Server? Zkuste se inspirovat zde: Případová studie KB.


Skórujte v byznysu aneb Credit scoring v praxi

Jedno z hlavních celosvětových témat posledních let je Jak si udržet zákazníka. Krom kombinace používání obyčejného selského rozumu a alespoň okrajových znalostí z oboru psychologie nebo koučinku, vám může velmi výrazně pomoci software, který se (nejen) pro tyto účely používá. S možnostmi, kde všude lze Credit scoring využít, vás v následujícím článku podrobně seznámí naši konzultanti Lenka Blažková a Miloš Uldrich. Více si přečtěte na tomto místě: Credit Scoring.

Školení a kurzy již od září

Léto se přehouplo do své druhé poloviny a tak je pomalu načase seznámit se s nabídkou našich kurzů, které pro vás připravujeme od příštího měsíce. Zajímá vás například, co znamenají, nebo kde a jak se používají Neuronové sítě? Toto a mnohé další vám objasníme na našich kurzech. Vybírejte v aktuálním Kalendáři.

Vydává: StatSoft CR s. r. o., Ringhofferova 115/1, Praha 5 – Zličín, e: info@statsoft.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statsoft.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2023 StatSoft CR s.r.o.