Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 02/07/2013

Úvodník

Vážení obchodní přátelé,
učebna vpravo je prázdná, ostatně jako každá jiná učebna, což je důkaz toho, že nám právě začaly prázdniny. Ale po prázdninách to vše začne znovu, a proto Vám již s předstihem přinášíme informace o termínech našich odborných kurzů na další pololetí. Dále se v tomto newsletteru dozvíte něco o vlastních grafických stylech a povíme si, co mají společného koncovky .sta .stg .svb .stw a třeba .str. Samozřejmě nebudeme porušovat tradici a i v našem třináctém čísle si můžete s námi zasoutěžit.

Technické oddělení StatSoft CR

ilustration

Možnosti vlastních grafických stylů

Vizualizace dat je jedním z prvních kroků, který při analýze dat děláme. V tomto článku přinášíme pár užitečných typů, které Vám nastíní používání vlastních grafický šablon grafů.


Typy souborů ve STATISTICA

Tento článek odhalí původ koncovek zmíněných v úvodníku a ukáže Vám možnosti formátů programu STATISTICA. Nebojte se využívat program efektivněji.


Soutěž „Lednové trialky“

Děkujeme všem, kdo se nezalekli zdánlivě těžkého zadání a „vygooglili“ si např. tento kalkulátor vzdálenosti a napsali nám. Více o minulé, ale i nové soutěži se dozvíte po kliknutí.


Po prázdninách zpět do lavic!

Sami jistě víte, že nejrychlejší a nejpohodlnější formou získání nových znalostí je odborný kurz, ve kterém si vyzkoušíte řadu příkladů na dané téma, máte možnost se na cokoliv nejasného zeptat, atd. Seznam kurzů na 2. pololetí s „výstižným“ popisem zde*.

*Při nekorektním zobrazení dokumentu v internetovém prohlížeči si soubor stáhněte a otevřete přímo v PDF prohlížečiPředchozí vydání newsletteru naleznete zde.


Vydává: StatSoft CR s. r. o., Ringhofferova 115/1, Praha 5 – Zličín, e: info@statsoft.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statsoft.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2023 StatSoft CR s.r.o.