Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Newsletter 01/10/2012
Úvodník

Vážení obchodní přátelé,
hlavním tématem říjnového vydání našeho newsletteru je dolování. Buďte však bez obav, neplánujeme pro vás žádnou exkurzi po uhelných či jiných šachtách. Pokusíme se vám přiblížit možnosti, jak získat potřebná data z pohodlí Vaší kanceláře. Zdrojem těchto informací pro vás může být buď zajímavý článek, video, nebo obojí. Hezké podzimní dny vám přeje,

Michaela Modálková, jednatel StatSoft CR

ilustration

Získáváme informace z nestrukturovaných dat

Co přesně je Text mining? Jakým nástrojem lze data vůbec vydolovat a z jakých zdrojů? V jakých oborech nebo situacích lze tento software (Text Miner) využít? Chcete-li znát odpověď, přečtěte si článek: Text mining aneb Kladivo na nestrukturovaná data.


Jak predikovat tok nároků na pojistná plnění?

Na tuto otázku vám odpoví krátké video. Navíc vám přiblíží metodu včasného odhalování podvodů v žádostech pojištěnců na majetkových či úrazových pojistných plnění, která vede ke snížení ztrát pojišťovacích subjektů. V hlavní roli tohoto snímku uvidíte naši vlajkovou loď, software STATISTICA.

Školení a kurzy pro nejbližší období

Přejete si, aby se vám dařilo naše nástroje dokonale ovládat a pracovat s nimi maximálně efektivně? Rádi vás to naučíme prostřednictvím kurzů, které pro vás kontinuálně připravujeme. Také v říjnovém newsletteru se dozvíte termíny těch, které vás momentálně zajímají nejvíce, a naleznete je zde: Kalendář kurzů.

Pro 3 a více současně přihlášených účastníků (z jedné instituce) na 1 kurz máme připravené zajímavé cenové zvýhodnění. Konkrétní cenovou nabídku obdržíte po zaslání Vašich požadavků na kurzy@statsoft.cz. Nabídka platí od 1. 10. do 31. 12. 2012.


Předchozí vydání newsletteru naleznete zde.


Vydává: StatSoft CR s. r. o., Ringhofferova 115/1, Praha 5 – Zličín, e: info@statsoft.cz. Pokud nechcete dostávat tento newsletter, odhlaste ho prosím na: newsletter@statsoft.cz. Odhlášení je nutno provést z emailove adresy, na kterou byl newsletter odeslán.

Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2023 StatSoft CR s.r.o.