Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Aktuality

Změna vedení


Na začátku letošního roku proběhla změna ve vedení společnosti StatSoft CR, s.r.o.

Na pozici výkonné ředitelky nastoupila Michaela Modálková. Převzala tak kompetence Mgr. Tomáše Dyntara, pod jehož vedením firma úspěšně fungovala víc než sedm let. Mgr. Tomáš Dyntar nadále zůstává jednatelem společnosti.

V osobě Michaely Modálková přichází do StatSoftu zkušený odborník s dlouholetou praxí v oblasti managementu, obchodu a marketingu zaměřeného na český a slovenský trh ICT. Michaela Modálková byla m.j. třináct let členkou managementu společnosti Servodata, kde vystřídala různé managerské pozice vč. pozice ředitelky slovenské pobočky. Další přínosné zkušenosti získala Michaela jako externí projektový manager komunikačních a marketingových strategií ICT firem v rámci spolupráce se společností 1.pozitivní s.r.o.

„Mým hlavním úkolem pro následující období je dále rozvíjet stávající aktivity společnosti a využít maximálně potenciálu a zkušeností, které nám zázemí velké nadnárodní společnosti StatSoft Inc. poskytuje. Zaměříme se především na to, abychom zákazníkům nabízeli řešení šitá na míru. Jde zejména o statistické analýzy dat a odborná školení připravená na klíč dle individuálních potřeb zákazníka. Větší rozsah služeb našich programátorů, kteří jsou schopni rozšířit a přizpůsobit softwarové prostředí STATISTICA na základě individuálních požadavků, považuji za samozřejmost. Kromě toho budeme i nadále organizovat pravidelné vzdělávací kurzy pro veřejnost, které chceme letos obohatit o kurzy nové a poskytovat je i mimo Prahu. Poskytování technické i analytické podpory na té nejvyšší úrovni je klíčové pro společnost našeho typu.“

K zálibám Michaely patří především rodina, ale najde si čas i na kulturu, literaturu nebo sport. Je akreditovanou porotkyní tanečních soutěží a jezdí automobilové závody. Kromě toho ráda cestuje a účastní se šifrovacích her.


Created by www.Corpus.cx
Copyright 2004 - 2024 StatSoft CR s.r.o.